O marce

Bluzy z nadrukowanymi intencjamiPolska marka odzieżowa My Intention powstała z wiary, że myśli i emocje kształtują naszą rzeczywistość oraz z przekonania, że energia podąża za uwagą, zatem przyciągamy to, co wykreujemy w swoim umyśle. Intencje w połączeniu ze wzniosłymi emocjami zmieniają naszą energię dając nam możliwość bycia świadomymi kreatorami życia.

Pozytywne i wspierające myśli bezpośrednio wpływają na nasze postrzeganie świata, a dalej na nasze zdrowie, relacje, życie rodzinne i zawodowe. Z tego powodu zrodziła się koncepcja bluz i koszulek  z afirmacjami, aby ważne dla nas  intencje były zawsze blisko, aby można było się nimi otulić, jak np. intencją miłości, radości, wdzięczności czy spokoju.

My Intention od początku do końca powstała, by służyć Ci w najlepszy możliwy sposób, także w sferze materii. Dlatego cały proces powstawania koszulek i bluz  odbywa się w Polsce - dzianiny  pochodzą z naszych rodzimych dziewiarni, a ubrania szyte są w polskich szwalniach.

Bluza miłość, bluza wolnośćZarówno koszulki, jak i bluzy z intencjami przechodzą starannie zaplanowaną drogę zanim trafią do Ciebie. Dbamy o każdy etap powstawania naszej odzieży, dlatego na samym początku tworzymy koncepcję koloru, który potem zostaje odtworzony w laboratorium dziewiarni. Następnie produkowana jest dzianina, której skład również wnikliwie przetestowaliśmy i możemy śmiało stwierdzić, że nasz materiał charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią gramaturą. Wszystko po to, by bluzy i koszulki z intencjami mogły stać się dla Ciebie nie tylko kolejnym elementem garderoby, ale także zapewniały Ci komfort noszenia i przyjemne, otulające ciepło. Ostatnim, ale bardzo istotnym etapem produkcji, jest podróż między szwalnią a drukarnią, gdzie produkty nabierają swojego finalnego kształtu i wzbogacają się o nadruki z intencjami.

Jeśli chcesz być bliżej nas i podglądać na bieżąco, co słychać w  My Intention, zapraszamy Cię tutaj:

My Intention facebook  My Intention Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl